יום שישי, 24 בספטמבר 2010

סינגפור - חלק ד

חיש מהר עבר הזמן והגעתי ליום האחרון של החלק החופשי שלי בסינגפור. היו לי הרבה תוכניות ליום הזה ובפועל הספק מצומצם.
את תחילת הלילה שבין חלק ג' לחלק ד' ביליתי ב- night safari שזו אחת האטרקציות המיוחצנות של סינגפור. פשוט ביקור בחשיכה בספארי של סינגפור שנמצא צמוד לגן החיות המפורסם שלה. עולים על רכבת קטנה כזו שעושה סיבוב בתוך יער גשם ענק. הספארי הוא מערכת אקולוגית שלמה עשויה ידי אדם. פשוט מרשים לראות את זה. ההסברים בדרך היו משעשעים ומעניינים. מדי פעם הרכבת עוצרת וניתן לקחת את אחד משבילי ההליכה הרגליים. לא היה לי המון זמן אז הספקתי לעשות שביל אחד,לראות סנאי ענק מעופפים, טיגריסים, היפופוטמים וכו'. זו חוויה כייפית ולילדים במיוחד.
מפעת החשיכה...אין תמונות.
חזרה לבוקר - הפעם אני ב- China town. מקום חביב אך מתוייר הרבה יותר משני הרובעים שביקרתי בהם בחלקים הקודמים, מה שמן הסתם מפריע לתחושת האוטנטיות.

בכל חלונות הראווה מקדמים את העוברים ושבים, החתולים המקסימים האלו שמביאים מזל


במרכז הרובע יש מקדש בודהיסטי מרשים. היה שם חדר טכסים מדהים וכל הקירות שלו מצופות זהב טהור. נזירים מגולחי ראש לבושים כותנות כתומות מברכים אנשים ועורכים טכסים. שם לצערי אסור היה לצלם. זה היה מאוד מרשים.
בקומת הגג יש גן סחלבים מהמם. פינה שלווה כל כך באמצע הכרך


שם הצעתי עזרתי לחבורה שכיוונה את המצלמה בנסיון להפעיל אותה עם הטיימר ולצלם את כולם. בתמורה הם התעקשו שאני אצטלם איתם...טוב הנה

 

אם יורדים בתחנת Sommerset של המטרו ועולים למעלה, יש כמובן עוד קניון. שם גיליתי אטרקציה חדשה: פינת קונדיטוריה ל"קשט עוגה בעצמך".
בוחרים עוגה, הם אופים אותה ומצפים בקרם בסיס. כל מה שנותר לנו לעשות זה לבחור אביזרים לקישוט מהמבחר העצום ולקשט בעצמנו.

 וחלק מהתוצרים


אהבתי את העיצוב המרשים של הפינה הזו. אהבתי את הרעיון מאוד. לא יודעת אם זה היה הולך בארץ.
היום עבר במהירות רבה ולא הספקתי לטייל בגנים הבוטאניים שנראו מעלפים מהברושור. והנה אני כבר אומרת שלום לסינגפור.
שנייה לפני "קיפול" הפוסט הזה: רשימה נוספת של חנויות שברחה לי בפוסטים הקודמים:
בבניין של Takashimaya (שזה כולבו יפני ענק) ב- Orachard St:
קומה 3 - נמצאת חנות הספרים היפנית הידועה עליה כתבתי כמה וכמה פעמים כאן. במחלקה היפנית שלה יש מאות ספרי קראפט. יש מגזינים (כמו cotton time). ביקור חובה! יש שם גם את כל הספרים שיש באמזון באנגלית. אז ממש ממש שווה ביקור. החנות ע-נ-ק-י-ת כדאי להעזר במוכרים להכוונה ולא ללכת לאיבוד.
קומה 4 -באיזור המסעדות, יש:
1. חנות מקסימה לכל מיני ציוד משרדי, וכל מיני מדבקות, סרטים, פיצפקס יפניים
2. שתי חנויות עם דברים לילדים. מקסים.
3. חנות לציוד אומנות: בין השאר גם סדקית, סקראפ, וכו'.
Daiso, עליה כתבתי בחלק הראשון: יש עוד סניף חדש חדש שנפתח משש ביום שהייתי שם אבל ממש קטן ב- Ion mall  ב- orchard St ובקומת המרתף התחתונה ביותר. וגם יש סניף גדול בקניון Vivo City ליד Marina Bay. מבחינתי זו היתה החנות הכי הכי אטרקטיבית.
זהו. עד לנסיעה הבאה

תגובה 1: