יום חמישי, 19 באוגוסט 2010

סינגפור - חלק ב


יום "קשה" עבר על כוחותינו. יום שכולו קניות ואוכל. זהו, מחר אני פונה להספיק לראות גם קצת תרבות (ולא רק תרבות צריכה :-))
למי ששאלה אם יש בדים אז...יש פה ובגדול! קודם כל הספיק לי ביוקר בחנות אחת שעמדתי בתור 20 דקות כדי לחתוך בדים כדי להבין שיש פה קהל רב שתופר. ולכן יש גם מבחר רב. וזה עוד לפני שהספקתי לבקר ב Arab St. וב- Little India שבהם הבנתי שיש טונות של חנויות בדים וסדקית.
מי שמתכוון לנסוע לסינגפור מתישהוא, כדאי שישמור את הפוסט הזה קרוב. תיכף נפנה אתכם לכל מיני:
על הבוקר נסעתי (די הרבה) ב- MRT שזה המטרו שלהם למרכז קניות בקצה סינגפור (כן...אבל בהתחשב בעובדה שכל סינגפור הרבה הרבה הרבה יותר קטנה מישראל - זו מדינה של עיר אחת, זה היה כמו לנסוע ברכבת מרחובות לתל אביב).. המרכז נקרא IMM ופשוט צריך לרדת בתחנה האחרונה של הקו האדום (לכיוון Jurong East). כל זאת כדי לבקר בסניף הכי גדול של Daiso. זו חנות יפנית שכל מה שיש בה עולה 2 דולר. דולר סינגפורי שזה פחות מדולר רגיל.
החנות ע-נ-ק-י-ת ויש פה עוד סניפים (וגם בארה"ב) אבל זה היה הכי גדול. מלא מלא שטויות כמו שרואים באטסי. בגרושים. הביקור הזה עוד יותר חיזק את ההבנה שהיפנים מצ'וגעים. אבל בטוב. מדפים שלמים של כפפות למטבח. מדפים שלמים של מליוני סוגי ספוג לכלים. ועוד איזה...תיכף תראו. כל מיני פיצפקס שלא האמנתי שמישהו מבזבז פס יצור עליהם. אבל כמובן שעם הטעם הטוב שלהם, גם הדבר הכי מיותר נראה פשוט מתוק שחייבים לקחת.

תראו את כמויות הספוגים. ואיזה צורות.ובפני אלו, לא יכולתי לעמוד. כן. אתם רואים נכון. ספוגים בצורת פרוסת עוגה :P [[איכות התמונות לא משהו...זה בחדר במלון...) יש להם מחלקת craft נחמדה עם כל מיני דברים. זה איזור הלבד. מלא לבד מדוגם.וזה השלל
וגם יש שם מוצרי עץ בשפעוכל מיני שטויות לאפייהרשימת הסניפים נמצאת באתר של החנות DAISO
החנות הבאה שהיא חנות די מזכירה את Michaels בארה"ב רק שפה יש גם מוצרים לבית: כריות, שמיכות, כלים, שטיחים וכו'. נקראת Spotlight. נמצאת ב- Plaza Singapura - שזה כמובן עוד מרכז קניות. מבחר ענק של מוצרי סדקית ושל בדים. יש המון יפים. יש מכונות תפירה למכירה, חוטים, רקמות וגם מוצרים לעבודות יד אחרות - חרוזים, עץ, ציור, סריגה וכו'.הבד עם הבבושקות הוא בד חיתול (מסלין). הבד הפרחוני התחתון הוא טריקו מהמם. ממש קשה לראות פה בתמונה הגרועה הזו.
באותו מרכז קניות, יש חנות מגניבה של הלו קיטי. בכלל גברת קיטי מאוד פופולרית פה. ומי שאוהב אותה (רמז - אני) יכול להיות מאוד מבסוט מהנוכחות המסיבית שלה. אבל - לא זול. זה יבוא מיפן...וכנראה כל מה שבא משם יקר :-(אני קניתי לילדים ממתקים של קיטי. מתוק (תרתי משמע) בטירוף:באותו המרכז קומה שלישית נדמה לי, יש חנות מטריפה של Scrap. החנות נקראת Made with love. גן עדן לחובבות הז'אנר.
אחרי המסע הזה, גם לי התחשק לאכול. התיישבתי על מנה אסייתית מובחרתלקראת הקינוח אזרתי אומץ והחלטתי ללכת על משהו לא מוכר. זה נקרא Sago. לא ממש יודעת מה זה ועכשיו בדקתי וזה סוג של עמילן (ככה לפחות מודיע הבבילון). בכל מקרה, הכדורים הצבעוניים שאתם רואים הם ממש מן כדורי ג'לי. יש שם חלב קוקוס וקרח גרוס ופירות. לא יודעת....זה נראה מאוד מאוד צבעוני ובאחריות, עכשיו אחרי שאכלתי, אני יכולה להגיד שזה גם מאוד טעים.המעדנים ב- food court של כל מרכזי הקניות ממש מעוררי תאבון (חלקם הגדול לפחות)
דוכן ג'לי יפניודוכן קרפים מושקעים במיוחדועכשיו אחרי כל כך הרבה תמונות ופטפטת ברשת, אני פורשת (וזה גם חרוז)
ועוד דבר, התעדכנתי שיש לנו כמה תינוקות חדשים במשפחה הוירטואלית, אז מזל טובים ענקיים ונשיקות להולדת היורשות של:
דנה (דנדושה76), שוקפוק (שזה קצת באיחור...) ו- taltalm. :kiss תגובה 1: